Davul Zurna Hizmeti VERMEKTEYİZ Davul Zurna Ekibi Davul Zurna Ekibi İhtiyacınızda Arayabilirsiniz.

HEMEN ARAMAK İÇİN TIKLA

 Telefon: 0551 032 37 17   

Whatsapp: 05396229293 

 
Davul Zurna Ekibi Kiralama
Davulc Zurna Ekibi Olarak Her Bölgesinde Hizmet Vermekteyiz. Alanında Uzman Ve Tecrübeli Ekibimiz İle Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Asker Uğurlama Vb. Organizasyonlarda Sizlere Harika Bir Ortam Sunacağımızdan Şüpheniz Olmasın. Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız. Hemen Arayın.
Davul Zurna Ekibi
Eğlenceye, kaliteli zamanlara ve eşsiz güzelliklere ulaşmak için ihtiyacınız olan davul zurna kiralama imkânlarını bizlerle bulabilirsiniz. Her zaman davulcu ve zurnacı, davul ve zurna kiralama ve bunlara benzer birçok aktivitede yer alacak ekiplerin yer aldığı geniş hizmet yelpazemiz sayesinde, günün her saatinde ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızdan rezervasyon yaptırın, davul ve zurnaya ihtiyaç duyduğunuz her türlü organizasyonunuzda mükemmel imkânlara erişin.
Davul Zurna Kiralama
Hayatınıza yeni bir adım atacağınız asker uğurlamaları, gelin çıkartma, sünnet düğünler, nişan organizasyonları, gezi ve turlarınızda, düğünlerinizde ve aklınıza gelebilecek her türlü kutlamanızda ihtiyaç duyacağınız eşsiz davulcu ve zurnacı ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek olan ekibimiz, hayatınıza doğru yönden bakmayı ve eğlenmeyi başarmayı sunmaktadır. Keyifli zamanlarınızı sorunsuz biçimde geçirmek, fırsatları en uygun fiyatlarla değerlendirmek ve ulaşılabilirliği en yüksek olan davul zurna ekiplerine erişmenizi sağlamamızın temel nedenlerinin arasında, ulaşım konusundaki problemler ve müşterilerin daima zorla bahşiş isteme ve müzik kesme gibi olumsuz davranışlar gelmektedir. Ancak ekiplerimiz, kesinlikle bunun gibi yaptırımlarda bulunmayarak, sizlere İstanbul’un en kaliteli müziklerini en uygun fiyata ve avantajlı tekliflerle sunacaktır. Her zaman kaliteye önem veren, müzikte bile olsa ihtiyaçlarına cevap verecek donanımlı insanlardan hizmet almak isteyen bilinçli müşterilerimize ulaşmamızı sağlamaya çalışmaktayız.
Davul Zurna Ekibi Kiralama
Her türlü kutlamanızda yanınızda olacak olan davul zurna ekiplerimiz, kendi aracımızla sizlerin istediği yere geldiği gibi; bunun yanında hizmet esnasında sahip olacağınız sayısız özelliğiyle de ön plana çıkmaktadır. İsterseniz, gelin sizlere ne gibi hizmetleri ne şekilde veriyoruz; bir göz atalımDavulcu Ekibi
Davul Zurna Kiralama
Davul Zurna Ekibi Kiralama
Gelin Alma Gelin Çıkarma
Doğum Günü Etkinlikleri
Gezi Organizazyonu
Asker Uğurlama, Gönderme Davul Zurna
Yöresel Davul Zurna
Nişan, Söz verme Davul Zurna
Kır Dügünü
Sıra Geceleri
Yöresel Kostümlü Kostümsüz Davul Zurna
Saatlik Davul Zurna Kiralama
Günlük Davul Zurna Kiralama
Düğün Programı
Dernek Organizasyonu
Davulcu Kiralama
Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.Davulcu Ekibi Kiralama Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor. Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi
Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor.Nişan ve Düğün Davul Zurna Kiralama Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, özel günlerinizin hepsinde mutluluğunuza, eğlencenize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibi. Sünnet eğlendirmeleri ve diğer özel günlerinizde organizasyonun’uzun en güzel şekilde olmasını istiyorsanız ekibimize ulaşmanız yeterli olacak. Güzel anılar biriktireceğiniz programlarınızda davul zurnayla eğlencenin yeri ayrı olacak. Ekibimizin yöresel müzikleriyle çocuklarınız ve aile dostlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenirken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacak o günü her zaman mutlulukla hatırlayacaksınız.
Sünnet Düğünü
Erkek çocuklarının erkekliğe ilk adımı olarak bilinen ve Peygamber Efendimiz’in sünneti olarak bilinen sünnet, ülkemizde büyük bir coşkuyla kutlanmakta ve eğlencelerle süslenmektedir. Erkeklerin hayatına mükemmel bir anı olarak kalacak, ailesinin gurur kaynağı olacak sünnet düğünleri, eğlencesiz geçmeyeceği gibi, eş dost herkesin katılımıyla daha da güzelleşen günlerdir. Sünnet düğünleri için davul zurna şart olduğu gibi, yöresel müzikler ve eğlencelerle birlikte, insanların stres atması sağlanıp; en iyi zamanları yaşamaları sağlanmaktadır. Birbirinden özel zamanlarınızı sorunsuz geçireceğiniz, özel günlerinizde de davet edeceğiniz davul zurna ekiplerimiz, sünnet düğünlerinize özel olarak hazırlanarak gelmektedir.
Asker Ugurlama Davul Zurna Güzel olan eğlencelerimizden bir tanesi de vazgeçilmezimiz olan asker uğurlamaları. Yakınlarımızı vatani görevlerini yapmaya gönderirken morallerinin yüksek olması için program yapmak, eğlenmek gerekir. İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Davul – zurna ekibimizle yolcunuzu güler yüzlü, mutlu bir şekilde uğurlayacaksınız. Mehmetçik uğurlamanızın özel olmasını istiyorsanız telefonla iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimiz her mekana istediğiniz zamanda geliyor ve yöresel kostümleriyle en güzel uğurlamayı sizlere sunuyor.
Doğum Günü Davul Zurna Kiralama
Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler, planlı olarak kutlamalar ve her zaman en güzel zamanlarınızdan birisi olacak olan kutlamaların başında doğum günleri gelmektedir. Doğum günü etkinlikleri, insanların hoşlandığı ve kutlama vesilesiyle sevdikleriyle bir arada oldukları güzel bir gün olmakla birlikte, daima eğlenceyi ve keyifli vakit geçirmeyi de kapsaması gerekir. Mükemmel fırsatları bir arada bulmak, daima keyifli ve kaliteli fırsatlara erişmek için ise; doğum günlerinde bir farklılık yaparak, davul zurna ile eğlenmeyi seçebilirsiniz. Doğum günü etkinliklerinde en güzel zamanlara ulaşmanın bir yolu olan davul ve zurnacıların sizler için çalacağı eşsiz eğlenceli parçalar, hem kültürümüzü daha net yaşamak, hem de eğlencenizi asla bölmemek için gereklidir. Mükemmel fırsatlara kesintisiz olarak ulaşmak ve en iyi imkanlardan yararlanmak için gerekli olan fırsatları değerlendirip, davul zurna imkanlarından problemsiz biçimde yararlanabilirsiniz.Gelin Alma, Gelin Çıkarma Davul Zurna Ekibi
Hangi bölgeden gelin alırsanız alın gelin almaya gittiğinizde davul zurna olmadan gidemezsiniz. Davul zurnasız gelin alma, gelini karşılama ne tam bir gelin alma olur ne de tadı çıkar. O gün geldiğinde telaş yapmanıza hiç gerek yok. Damat olarak arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz atmosferi ekibimiz oluşturuyor. Bir telefonla ekip arkadaşlarımız düğün günü sizi ve sevdiklerinizi yalnız bırakmıyor. Hizmetlerimiz Davulc Zurna Ekibi Olarak İstanbul’un Her Bölgesinde Hizmet Vermekteyiz. Alanında Uzman Ve Tecrübeli Ekibimiz İle Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Asker Uğurlama Vb. Organizasyonlarda Sizlere Harika Bir Ortam Sunacağımızdan Şüpheniz Olmasın. Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız. Hemen Arayın. Hemen Ara

 Telefon: 0551 032 37 17   

 

 

 

 

 

 

Paylaş